Warszawa

Gdańsk

Poznań

Szczecin

TOP 5 realizacji lokalnych

1. Era / Feniks / Wrocław

Jedna z największych powierzchni na Wrocławskim Rynku zawieszona na domu Handlowym Feniks. Ekspozycja zajmuje 300m2.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

2. Top Secret / Stare Miasto / Wrocław

Powierzchni reklamowa na Starym Mieście we Wrocławiu. Ekspozycja reklamy TOP SECRET.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

3. Tauron / Nowy Świat / Wrocław

Ekspozycja firmy Tauron na Nowym Świecie to 108m2 powierzchni reklamowej. Jest to jedna z większych wrocławskich lokalizacji.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

4. Lotto / ul. Świdnicka / Wrocław

Bardzo prestiżowa lokalizacja przy ul. Świdnickiej. "Opakowanie" narożnika budynku mieści 360m2 powierzchni reklamowej.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

O Reklamie Śląskiej - Wrocław

Rok 2010 to kolejny etap rozwoju grupy BP Media; w roku tym tworzymy biuro regionalne w Katowicach, stanowiące część Reklamy Śląskiej. Ogólnopolskie możliwości i potencjał oraz wiedza i doświadczenie blisko 50 osób z całej Polski, połączone z regionalną dbałością o Klienta dają nam możliwość oferowania Państwu rozwiązań optymalnych, zarówno w wymiarze regionalnym , jak i ogólnopolskim.

Ciągle zmieniająca się przestrzeń miejska w połączniu ze szczególną specyfiką naszego regionu jest prawdziwym wyzwaniem dla agencji outdoorowych. Zbudowanie i utrzymanie skutecznej sieci nośników wymaga codziennej pracy „na miejscu" i ciągłego analizowania zmian w infrastrukturze.

Reklama zewnętrzna jest dla wszystkich osób tworzących nasz zespół czymś znacznie więcej niż tylko pracą, a znalezienie najlepszych rozwiązań dla Państwa jest wyzwaniem, które staramy się realizować z pełnym zaangażowaniem.

Naszą sieć nośników rozwijamy tak, aby mieć możliwość realizacji skutecznej kampanii każdego produktu. Przy uruchamianiu miejsc reklamowych zadajemy sobie podstawowe pytanie: czy sam chciałbym się reklamować w tym miejscu, angażując własne środki? W naszej ofercie nie ma miejsca na nośniki z przypadku, osiąganie przez Państwa wymiernych korzyści z reklamy, to jedyna droga do naszego sukcesu.

W 2009 dołączyliśmy do grupy BP Media. Ideą , która legła u podstaw powstania firmy było przybliżenie kompleksowych rozwiązań i doświadczeń całej grupy lokalnemu klientowi z Dolnego Śląska. Nowe nośniki, nowi klienci, nowe wyzwania. Jesteśmy tutaj żeby im sprostać.

Naszym celem od samego początku było i jest stać się liderem lokalnego rynku. Obsługujemy kampanie o każdym zasięgu. Sieć naszych nośników obejmuje zarówno największe miasta regionu jak również mniejsze miejscowości i stale rośnie. Wciąż poszukujemy najlepszych lokalizacji, które spełnią najbardziej wyszukane oczekiwania.

Tworzymy zespół otwarty na opinie innych, ale potrafimy bronić naszych koncepcji by nasza wiedza i doświadczenie jak najlepiej służyły powodzeniu kampanii klientów. Potrafimy rozpoznawać potrzeby i dopasować do nich najbardziej optymalne rozwiązania. Projekt, produkcja, realizacja - za wszystko bierzemy całkowitą odpowiedzialność.

Jeśli szukasz skutecznego outdooru, jeśli twoje marzenia o sukcesie mają WIELKI FORMAT sprawdź naszą ofertę. Małe może jest czasem piękne ale wielkie jest skuteczne. Zapraszamy.

O BP Media Group

BP Media: outdoor, billboardy, zewnętrzna reklama wielkoformatowa

citilight bilbordy reklamowe, reklama na bilbordach, bilbordy, reklama wielkoformatowa, reklama outdoorowa, outdoor reklama reklama wielkoformatowa Warszawa, reklama zewnętrzna Warszawa, oudoor Warszawa reklama zewnętrzna Poznań reklama wielkoformatowa Poznań bilbordy Poznań reklama zewnętrzna Szczecin outdoor Gdańsk

Created by boxfish.pl